z500a624c59207

Bramy segmentowe

Zalety bram segmentowych

Eleganckie automatyczne bramy segmentowe otwierają się pionowo w górę. W ten sposób oszczędzasz więcej miejsca przed i wewnątrz garażu, a ponadto masz do dyspozycji całe światło przejazdu. Bramy segmentowe pasują w każdej sytuacji: nieważne czy Twój garaż jest prostokątny lub skośny, czy zakończony łukiem segmentowym lub zaokrąglonym. Dlatego idealnie nadają się do modernizowanych budynków. 

 

logo-hormann-garage-doorsimageskrispol

 

 

 

 

 

Paleta RAL

Możliwość utwożenia kompozycji bramy idealnie pasującej do architekury budynku dzięki różnorodności wzorów, struktur, oraz kolorów z ponad 200 odcieni RAL

 

Automatyka do bram segementowych

Nice

LOGO-NICE-RGBFunkcjonalne i nowoczesne napędy do bram garażowych Nice dostosowane są do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości oraz szybkości otwierania bram. Szeroki wybór produktów o zaawansowanych parametrach technicznych oraz dodatkowe akcesoria zapewniające komfort i bezpieczeństwo są w stanie sprostać najwyższym wymaganiom i zaspokoić indywidualne potrzeby każdego użytkownika. Napędy do bram garażowych Nice są gwarancją komfortowej i bezawaryjnej pracy bramy garażowej przez długie lata, oszczędzając czas i energię.