Bramy uchylne

Bramy uchylne to jedne z najbardziej popularnych bram na rynku. Ich prosta konstrukcja oraz proste i sprawdzone rozwiązania mechaniczne gwarantują niezawodne działanie bramy.

Są one praktyczne i proste w obsłudze. Sprawne użytkowanie powoduje, że otwieranie skrzydła bramy nie wymaga zbędnego wysiłku, a w dodatku odbywa się to łatwo i stabilnie. W ofercie dostępne jest wiele dodatków usprawniających pracę bram uchylnych. 

Największą ich zaletą jest zapewnienie maksimum bezpieczeństwa, poprzez zastosowanie licznych systemów zabezpieczeń:

1. Włącznik przeciążeniowy zapewnia zatrzymanie pracy bramy, gdy natrafi ona na opór, a następnie jej powrót do pozycji otwartej. 
2. Dodatkowym gwarantem bezpieczeństwa jest zatrzaskowe ryglowanie bramy, dające nam pewność jej zamknięcia i ochrony naszego mienia. 
3. Specyficzny kształt prowadnic zapewnia dokładne prowadzenie, by skrzydło bramy nie wypadło. 

 

logo-hormann-garage-doorsimageskrispol

Paleta RAL

 

 

 

 

Możliwość utwożenia kompozycji bramy idealnie pasującej do architekury budynku dzięki różnorodności wzorówstruktur, oraz kolorów z ponad 200 odcieni RAL

 

Automatyka do bram uchylnych

Nice

LOGO-NICE-RGBFunkcjonalne i nowoczesne napędy do bram garażowych Nice dostosowane są do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości oraz szybkości otwierania bram. Szeroki wybór produktów o zaawansowanych parametrach technicznych oraz dodatkowe akcesoria zapewniające komfort i bezpieczeństwo są w stanie sprostać najwyższym wymaganiom i zaspokoić indywidualne potrzeby każdego użytkownika. Napędy do bram garażowych Nice są gwarancją komfortowej i bezawaryjnej pracy bramy garażowej przez długie lata, oszczędzając czas i energię.