Firma "Stolbit": Oferujemy sprzedaż okien i drzwi PCV oraz aluminium, bramroletmoskietier, żaluzji, a także świadczymy usługi w zakresie montażu stolarki budowlanej. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam połączyć atrakcyjną cenę z solidnym produktem.

Współpracujemy tylko z najlepszymi partnerami handlowymi. Gwarantuje to naszym Klientom profesjonalne doradztwo oraz dobór właściwej oferty.

Zakup stolarki okiennej i drzwiowej jest decyzją ważną z kilku powodów: dziś stanowi poważne obciążenie Państwa budżetu, a w przyszłości wpływać będzie na komfort Waszego mieszkania. Stąd tak istotne jest precyzyjne określenie własnych wymagań i trafna ocena szerokiej oferty rynku. Nie jest to zadanie łatwe. Dlatego też z satysfakcją pomagamy naszym Klientom w wyborze najlepszych dla nich rozwiązań, dostosowując oferty producentów do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Służymy profesjonalnym doradztwem, precyzyjnymi wycenamii dokładnymi, bezpłatnymi pomiarami. Swoimi ofertami podbijamy serca Klientów na terenie województwa podalskiego, ale również poza jego granicami. Naszą dewizą stało się wychodzenie naprzeciw rosnącym wymaganiom i potrzebom Klienta, dlatego stworzyliśmy ofertę produktów branży okienniczej obejmującą szeroki wybór wzorów i rozmiarów.

sklep-stolbit

stolbit-hala

 

 

 

Kontakt z nami

Stolbit - Okna I Drzwi 

M. Kulikowski, G. Duchnowski Spółka Jawna
16-001 Kleosin, 
ul Zambrowska 54
tel. (085) 663 24 49

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Obsługa ratalna

SYGMA-BANK-logo-baseline-color-01 BIG