Okna z profilem 4000 niezlicowanym pakiecie trzyszybowym

  • 5-6 komorowa budowa i głębokość zabudowy 70 mm zapewniają optymalną izolację termiczną i akustyczną  (1,4 W/m2K )

  • Optymalny spływ wody.

  • Wysoka odporność na włamanie.

  • Niezwykle trwałe i nowoczesne uszczelki zapewniają, że okna są szczelne i niezawodne.

  • Zwarta budowa delikatne zaokraglenia i skosy nadają profilom nowoczesny i elegancki wygląd.

  • Gładka powierzchnia ramy ułatwia mycie i konserwację

 

przekrojprofiluideal4000System o szerokości 70 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym, 5-6 komorowy. System ideal 4000 to nowa generacja profili, które już dzisiaj spełniają wymagania stawiane oknom w przyszłości. Łączą w sobie najnowocześniejszą technikę z najwyższym komfortem mieszkania. Mocna konstrukcja profili o szerokości 70 mm oraz duże komory na wzmocnienia stalowe gwarantują optymalne parametry statyczne i umożliwiają wykonanie okien o dużych gabarytach.

 Wielokomorowa budowa zapewnia natomiast wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną. Oryginalne i harmonijne wzornictwo, w połączeniu z dużym bogactwem rozwiązań systemowych, dają nieograniczone możliwości kreowania okien i podkreślenia przez to własnego stylu. Klasyczne, eleganckie linie w smukłych profilach o wyrazistych konturach wersji niezlicowanej to gwarancja ponadczasowej elegancji. Dla osób szukających wyjątkowych możliwości kreacji swoich okien powstała natomiast seria round-line, wyróżniająca się delikatną optyką i łagodnymi zaokrągleniami. Dzięki zaokrąglonym konturom okna posiadają bardzo atrakcyjny wygląd i doskonale wpisują się w charakter nowoczesnych wnętrz. Różnego typu listwy przyszybowe pozwalają na dodatkową stylizację okna i dopasowanie do charakteru wnętrza.

4000-54000-64000-7

System ideal 4000 jest uniwersalny w swoich zastosowaniach, świetnie sprawdzają się zarówno w nowoczesnej architekturze budownictwa jedno- i wielorodzinnego, jak i w przypadku renowacji. W tym drugim przypadku, gdzie często nie ma możliwości powiększenia otworu okiennego, szczególnie istotną zaletą jest obniżona wysokość ramy i skrzydła, co zwiększa powierzchnię przeszklenia i pozwala wpuścić do pomieszczeń więcej światła.

 

Obsługa ratalna

SYGMA-BANK-logo-baseline-color-01 BIG

Okucia okienne

Okucia marki WINKHAUS montowane przez firmę Stolbit są dobierane aby uzyskać jeszcze lepszą funkcjonalność i komfort oraz bezpieczeństwo podczas użytkowania okna.

winkhaus

Wersje kolorystyczne okien

Różne wersje kolorystyczne

ap34 kolor okna PCVAP-39 kolor okna PCVAP 06 kolor okna PCVAP15. kolor okna PCVAp01 kolor okna PCVAp02 kolor okna PCVap-33-palisander kolor okna PCVAP 40 kolor okna PCVAP 41 stahlblau -kolor okna PCVap-43-zielony kolor okna pcvkolor okna pcv ap-49-kremowykolor okna pcv ap-60-anthrazitgraukolor okna pcv ap-61-graukolor okna pcv ap-62-basaltgraukolor okna pcv ap05mahonkolor okna pcv ap23zlotydabkolor okna pcv ap27orzechkolor okna pcv ap28walnuss-terrakolor okna pcv ap29walnussamarettokolor okna pcvkolor okna pcvkolor okna pcv ap52birkekolor okna pcv 

Istnieje możliwość dobrania kolorów z palety RALPaleta RAL